Poskytované služby

Naší hlavní činností je především montáž podhledů, příček, předstěn, pouzder pro posuvné dveře a další. Atypické a designové prvky v interiéru pro nás nejsou žádný problém.

Rádi Vám vyrobíme například osvětlovací rampy, niky, oblouky, opláštění sloupů nebo trámů, vše dle přání zákazníka. Zajištuji také drobné stavební a ostatní práce - elektro, voda, topení, podlahy, atd.


 

• montáž sádrokartonů

• montáž fermacellu

• půdní vestavby (podkroví)

• zateplování interiéru

• drobné stavební práce

Proč sádrokarton ?

Vznik sádrokartonu se datuje již od konce 19 století a postupným
zdokonalováním výroby a použitých materiálů se z něj stal dnes již
jeden z nejrozšířenějších a taky nejpoužívanějších stavebních materiálů.


Základním prvkem stavebnicového systému je sádrokartonová deska, vyrobená z chemicky upraveného sádrového jádra, opláštěného speciálním kartonem. Materiál použitý na výrobu je proto ekologicky i biologicky zcela nezávadný a svými vlastnostmi přispívá k celkové pohodě člověka.

Sádrokarton je vhodný pro novostavby, vestavby, nebo rekonstrukce podkroví. V bytě se sádrokarton nejvíce používá na přestavbu bytového jádra, rozdělení pokojů sádrokartonovými příčkami, pro moderní vzhled bytu. Sádrokarton je rychlým a snadným řešením při již zmíněné rekonstrukci bytového jádra. 

Výhody systému
Široká oblast použití v interiérech ( výstavby podkroví, rekonstrukce, novostavby, bytové nebo průmyslové stavby)
Malá hmotnost nezatěžující statiku objektu
Ekologické řešení vnitřního zateplení
Vedení instalace v dutinách konstrukce
Snadná kombinace s jinými materiály
Vytvoření požárně odolných konstrukcí
Příznivá cena
Certifikace celého systému

Typy sádrokartonových konstrukcí:


Podkroví
Podhledy
Dělící příčky
Předsazené stěny
Sádrokartonové podlahy
Sádrokartonové příčky


Podkroví
Umožňuje přeměnu neútulných půdních prostor na moderní bydlení. Je to výhodné finanční řešení, zejména pokud je možné přestavbu uskutečnit ve vlastním domě, či v domě rodičů. Ušetříte tak nemalé finance za pozemek i za náklady spojené s vybudováním inženýrských sítí. Rekonstrukce podkroví umožňuje majiteli např. zvolit kombinaci rovných a šikmých ploch, vznik různých zákoutí anebo různé druhy vikýřů a výhledů. Využití půdních prostor pro vznik nebo rozšíření bydlení má tedy mnoho možností vytvoření nádherného architektonického řešení. Dosažení vynikajících tepelných vlastností a požárních odolností potřebných k pohodlnému bydlení. 

Podhledy
Vodorovné podhledy se montují na konstrukci upevněnou ke stávajícímu stropu. Snižují nepotřebnou výšku místností, zlepšují kročejovou neprůzvučnost a zvyšují požadavky na tepelně izolační vlastnosti a požární ochranu. 

Dělící příčky
Využívají se k předělení velkých prostor na samostatné místnosti. Volbou různých velikostí profilů, které jsou hlavním nosným prvkem, dosáhneme při použití vhodných izolačních materiálů požadovaných tepelných a akustických hodnot. V kombinaci s vhodnými sádrokartonovými deskami lze také docílit různých požárních odolností nebo požadavků pro použití ve vlhkých prostorech. 

Předsazené stěny
Slouží k dodatečnému posílení vlastností stávajících konstrukcí. Např. pro zlepšení tepelných a protipožárních vlastností, dále pro možnost vedení rozvodů instalací, ale i zakrytí nerovných nebo vlhkých stěn s možností provětrání. 

Sádrokartonové plovoucí podlahy
Jedná se o sádrokartonové podlahové systémy, napojené na stávající podlahy s deskami volně položenými na podsypu nebo vhodné izolaci. Výhodou jsou výborné tepelné a zvukově izolační vlastnosti, lehkost celé podlahy a rychlá montáž s absencí mokrých procesů.

MINERÁLNÍ KAZETOVÉ PODHLEDY


Je to další prvek suché výstavby interiérů, používající se zejména v průmyslových, administrativních, obchodních i zdravotnických objektech. Montují se na závěsný systém upevněný do nosného stropu. Skládají se z kvalitního kovového roštu s povrchovou úpravou a jednotlivých kazet. Obě dvě základní složky jsou vyráběny v mnoha tvarových variantách a barevných odstínech. Pro výrobu kazet můžou být použity různé materiály, jako je kov, sádra, dřevo nebo lisovaná minerální vlákna. 

Výhody systému
Snadná a rychlá montáž s konečnou povrchovou úpravou
Zakrytí rozvodů instalací a pozdější snadný přístup
Zdravotně nezávadný materiál
Vysoká požární odolnost
Velký výběr povrchových úprav a tvarů
Použití ve vlhkých provozech
Zlepšení zvukových a tepelně izolačních vlastností

KONTAKTNÍ ZATEPLOVACÍ SYSTÉMY

Ceny energií stále rostou a naděje, že se tento stav změní je mizivá. Spotřebovat proto co nejméně energie na vytápění a přitom ušetřit se jeví jako cesta správným směrem. Celkovým zateplením svého domu můžete ušetřit až polovinu nákladů vynaložených na vytápění. Opatřením budovy tepelnou izolací dosáhneme zvýšení tepelného odporu obvodové konstrukce. A to nejen v zimě, kdy izolace zamezí úniku tepla zevnitř do venkovních prostor, ale také v letních měsících, kdy právě tato izolace funguje opačným způsobem. Způsob zateplení venkovních stěn domu spočívá v připevnění izolantu na venkovní stěnu a aplikací dalších omítkových vrstev s vloženou armovací skelnou síťkou. 

Výhody systému
Úspora energií a nákladů na vytápění
Odstranění kondenzací vodních par
Zlepšení akumulace zdiva
Celistvost zatepleného pláště
Tepelná pohoda a stálá teplota uvnitř domu
Estetický vzhled konečnou povrchovou úpravou

Kontaktujte nás

E: !EMAIL

T: !TELEFON

Sdílejte s námi

.

.

.

.

.

.