Pár slov o mě

Pracuji v oboru suchých staveb od roku 2008, kdy jsem absolvoval školení u společnosti RIGIPS a získal tak příslušné certifikáty. Specializuji se především na samotné montáže sádrokartonů, fermacellu, minerálních podhledů, celkové vytvoření prostoru pro bydlení za pomocí sádrokartonových konstrukcí, zateplování a rekonstrukce podkroví a půdních prostor. Po dohodě jsem samozřejmě schopen zajistit i jiné dodavatelské a odborné služby. 
 


 

Proč si vybrat právě mě….


V první řadě si musíme přesně říci, k čemu má sloužit to, do čeho jste se rozhodli investovat nemalé náklady. Ať už se jedná o rekonstrukci domu, podkroví, novostavbu nebo kancelář, vždy se jedná o prostor, ve kterém se Vy musíte cítit dobře. Pokud je tato základní fáze stavby či přestavby podceněna, může se stát, že vzniknou nerovnosti, trhliny v ploše nebo mokré skvrny či plísně, což je důsledkem špatně provedené izolace. Takovým a podobným nepříjemnostem lze předejít už při volbě firmy, kterou jste pro svoji stavbu nebo rekonstrukci vybrali. My máme za sebou úspěšné realizace montáží sádrokartonových i fermacellových systémů, které Vám rádi ukážeme, případně předáme kontakt na naše spokojené zákazníky. Po dokončení sádrokartonářských prací Vám vystavím potvrzení potřebné ke kolaudaci, že práce byla provedena kvalifikovanou osobou (přeškolení KNAUF).

Proškolení a přezkoušení v oblasti sádrokartonářských prací je velmi důležité z hlediska dodržování technologických postupů stanovených výrobcem sádrokartonových systémů, aby nedocházelo právě k praskání či plesnivění.
 

 

  1. Ke každé zakázce a každému zákazníkovi přistupuji individuálně dle jeho představ, potřeb a přání.

  2. Nabízím rychlost a kvalitu za velmi příznivé ceny.

  3. Používám osvědčení technologické materiály a postupy.

  4. Jsem schopen zajistit kompletní stavbu či rekonstrukci bytového 
    i nebytového prostoru.

  5. Svoje služby nabízím především v okolí Brna, Blanska, Boskovic a Vyškova, ale rád poskytnu své služby i v jiných lokalitách.

  6. Mým cílem je vždy kvalitní práce a tím spokojenost každého zákazníka.

  7. Po dohodě jsem schopen zajistit i další řemeslné práce , jako je zedník, obklady/dlažby, tesař, klempíř, zámečník, stolař, elekro, vodo-topo-plyn, klimatizace a jiné.

Kontaktujte nás

E: !EMAIL

T: !TELEFON

Sdílejte s námi

.

.

.

.

.

.